Hizmetlerimiz

Microsoft

Bilgisayar Donanım Satış ve Teknik Servisi

Teknik servis hizmetlerimiz; Microsoft ürünleri satışı ve lisanslama hizmeti, Network sistemlerinin kurulumu, Bilgisayar ve çevre birimleri sarf malzemeleri satışı ve periyodik bakımların dışında, markalı-markasız bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada teknik servisimizde tamiri, yada eski bilgisayarınıza yeni parçaların takılması (upgrade) gibi işlemlerini kapsamaktadır.

Bilgisayar Teknik Servis Yıllık Bakım Anlaşması

Firmalar için; bilgi iletişim sistemleri ve altyapılarının taşıdığı önem gittikçe artmaktadır. Bilgisayar sistemlerinden veya alt yapıdan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir. Durum böyle olunca, sistemin düzgün çalışması, bilgilerin yedeklenmesi, oluşan sorunların en kısa sürede giderilmesi için, sürekli bir destek gerekmektedir. Yıllık Bakım Anlaşması sayesinde bilgisayarınızı servise götürmeden hem zamandan, hem maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Yerinde teknik servis imkânı sayesinde iş yükünden de kurtulmuş olursunuz. Teknik Servis Yıllık Bakım Anlaşması ile ilgili olarak tarafımızca görüşebilirsiniz.

Network

İnform Akdeniz Bölgesi Ana Bayisi ve Tek Yetkili Servisi

Firmamız; İnform Elektronik San. ve Tic. A.Ş. Akdeniz Bölgesi Yetkili bayi ve iş ortağı olarak deneyimli kadrosu ve teknik elemanlarıyla İnform marka Statik ve Dinamik güç kaynakları, izole güç sistemleri, voltaj regülatörleri, İnverter ve Redresör ürünlerini satmakta ve Diğer Kesintisiz Güç Kaynağı marka ve modelleri konusunda da teknik servis, bakım, tamir ve bakım sözleşmesi hizmetleri vermektedir. Konusunda en az 15 yıl deneyimli teknikerlerimiz tarafından verdiğimiz teknik servis hizmetleri, firmamız garantisi altında gerçekleştirilmektedir. 7 Gün 24 Saat firmamızla bağlantı kurduğunuz andan itibaren en geç 4 saat içinde teknik servis ekibimiz adresinizde hazır bulunacak ve arızaya müdahale edebilecek kapasitededir.

İnform Teknik Servis Yıllık Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması, kesintisiz güç kaynaklarının, garanti bitiminden sonra, ekonomik ömrünü tamamlayana kadar (ortalama 10 yıl) bakım anlaşması kapsamına alınarak, kesintisiz çalışmasının sağlanması amacıyla önerilen bir servis anlaşmasıdır. Bu anlaşma kapsamına giren cihazlar, her zaman serviste önceliklidir. Yılda 3 ya da 4 kez periyodik bakım hizmeti verilir. Anlaşma süresince verilecek diğer arıza giderim hizmetlerinden ayrıca ücret talep edilmez. Bu bakımlar parça hariç ya da dâhil olarak yapılabilir.

Donanım

Logo Yazılım Antalya Kurumsal İş Ortağı ve Çözüm Ortağı

Logo Yazılım Antalya Kurumsal İş Ortağı ve Çözüm Ortağı olan Ak-Bim Bilgisayar ERP (Kurumsal), ve KOBİ grubu müşterilerine Logo çözüm ve hizmetlerini, Logo çözümlerinin kullanıcılara yönelik satış, eğitim ve teknik destek hizmetlerini sunmaktadır.

Yazılım Destek Yıllık Bakım Anlaşması

Yazılım Destek Yıllık Bakım Anlaşması; Logo Yazılım kullanıcılarınını karşılaşabileceği ve telefonla cevaplanabilecek basit sorunların çözümü için telefonla destek, internet üzerinden bağlantı desteği hizmetlerini kapsamaktadır.