Ak-Bim Bilgisayar Ltd.Şti. 1986 yılında şahıs şirketi olarak faaliyetine başladı. 1990 yılından itibaren Limited Şirkete dönüştü. 1990 yılından önce daha çok bilgisayar eğitimi alanında eğitim merkezi ve ev kullanıcılarına yönelik Bilgisayar satışları yaptı. 1986-1990 yıllarında bu alanda faaliyet gösteren Antalya'nın ilk üç firmasından biri olarak Bilgisayarın tanıtımı ve kullanımının yaygınlaştırılması anlamında öncülük yaptı. 1990 yılından itibaren ağırlıklı faaliyetlerini kurumsal müşteriler üzerinde yoğunlaştırdı. Sektördeki hızlı gelişme doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek istikrarın, devamlılığın ve güvenin temsilcisi olmaya çalıştı. Ak-Bim Bilgisayar, 2001 yılında Türk Patent Enstitüsünden (TSE) marka tescilini ve Türk Standartları Enstitüsünden Kalite Kontrol Hizmet Yeterlilik Belgesini bünyesine kattı. Buna bağlı olarak birçok üretici ve ithalatçı firmanın ürünlerinin satış ve yetkili servisliğini üstlendi. 30 yılı aşkın süredir, İnform Elektronik San.Tic. A.Ş.’nin Akdeniz Bölgesi Ana Bayisi ve Tek Yetkili Servisi olan şirketimiz, sektörün dinanizmine ve güncelliğine paralel bir hizmet anlayışı içinde ciddi bir kadrolaşma ve kurumsallaşma ile çalışmalarına devam etmektedir.

Neden Ak-Bim Bilgisayar?

Ak-Bim Bilgisayar Ltd.Şti., Antalya ve dışında ki geniş müşteri havuzu, Bilişim sektöründe ki 30 yılı aşkın tecrübe ve birikimiyle işletmelerin beklentilerini bilen ve bu beklentilere en uygun çözümlerle cevap veren Ak-Bim Bilgisayar, Türkiye'nin en önemli kesintisiz güç kaynağı firması İnform bayiliği ile birlikte her biri alanında uzman ekibimizle birçok büyük kuruluşa hizmet vermektedir.

İnform Akdeniz Bölgesi Ana Bayisi ve Tek Yetkili Servisi

İnform Akdeniz Bölgesi Ana Bayisi ve Tek Yetkili Servisi

30 yılı aşkın süredir Antalya ili başta olmak üzere Akdeniz Bölgesinde İnform Elektronik San.Tic. A.Ş.’nin Ana Bayiliğini ve Tek Yetkili Servis hizmetini veren firmamız, İnform Güç Kaynakları dışında diğer Güç Kaynakları ürünlerine de teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Bilgisayar Donanım Satış ve Teknik Servisi

Bilgisayar Donanım Satış ve Teknik Servisi

Firmamız, Microsoft ürünleri satışı ve lisanslama hizmeti. Her marka Notebook tamiri ve çevre birimleri sarf malzemeleri satışı, Network kablolama, Server kurulum, yapılandırma ve periyodik bakım hizmeti vermektedir.