Bilgisayar Teknik Servis

Microsoft

Microsoft Ürünleri Satışı ve Lisanslama Hizmeti

İletişim teknolojileri hızlı bir şekilde gelişmekte, kullanım oranı hızla artmaktadır. Yazılımların ve donanımların, hukuka ve güvenlik gereklerine uygun olarak kullanılması gerekir. Siber saldırlar ve tehditler sizi zor durumda bırakabilir. Yazılımları kaçak olarak kullanan, kopyalayan ve dağıtan kullanıcıların yaptığı eyleme "Yazılım Korsanlığı" denir. Telif Hakları Kanunları nedeniyle çok büyük cezalar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Microsoft Windows ve Microsoft Ofis ürünlerinde güncelleme yapabilmek, siber saldırılardan ve tehditlerden korunmak için lisanslı bir kullanıcı olmanız gerekir. Microsoft Windows ve Microsoft Ofis ürünlerinde güncelleme yapabilmek, siber saldırılardan ve tehditlerden korunmak için lisanslı bir kullanıcı olmanız gerekir. Ak-Bim Bilgisayar aracılığı ile firmanızın ihtiyacı olan gerekli ürünler belirlenip, firmanızın daha performanslı ve daha kolay çalışması için uygun Microsoft ürünlerini uygun şartları ile temin ederiz.

Network

Network Sistemlerinin Kurulumu ve Yapılandırma Hizmeti

Bilgisayar ve Network sistemindeki; sorunların çözülmesi, gündelik, pratik veya profesyonel ihtiyaçların kolaylaştırılması doğrultusunda çözüm önerilerimiz bulunmaktadır. Network sistemleri sayesinde ofisinizde, evinizde kullandığınız yazıcı, tarayıcı gibi çevre ürünlerini, dosyalarınızı diğer network kullanıcılarıyla ortaklaşa kullanabilirsiniz. Bütün sektörler için en uygun çözümleri üreten Ak-Bim Bilgisayar, bir firmanın ihtiyaç duyabileceği tüm konularla ilgili danışmanlık hizmetleri en üst seviyede devam etmektedir.

Network

Bilgisayar Donanım Satış ve Teknik Servisi

Bilgisayar ve çevre birimleri sarf malzemeleri satışı ve periyodik bakımlar ile birlikte, markalı veya markasız bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinde servis yada teknik servisimizde tamiri, yada eski bilgisayarınıza yeni parçaların takılması (upgrade) gibi hizmetler Ak-Bim Bilgisayar tarafından gerçekleştirilmektedir.