1986 yılından günümüze Antalya'da Bilişim sektöründe hizmet veren firmamız, Antalya'da Logo Yazılım Kurumsal İş Ortağı ve Logo Yazılım Çözüm Ortağı olarak Logo Yazılım kullanan firmalara hizmet vermektedir. Logo ürünleri satışı, kurulumu ve desteğinin yanı sıra Logo'ya bağlı veya Logo'dan tamamen bağımsız çözümler üretmekteyiz. İşletmelerin beklentilerini bilen ve bu beklentilere en uygun çözümlerle cevap veren Ak-Bim Bilgisayar, sadece Antalya ile bağımlı kalmayıp Antalya ili ve çevresinede desteğini sürdürmektedir.

Logo Yazılım'la 1-0 öne geçin!

Türkiye’nin en büyük halka açık yazılım kuruluşu olan Logo Yazılım, kurulduğu 1984 yılından bu yana sektörün öncü şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bir iş yerinde her şey 1-0 öndeyse orada Türkiye'nin en büyük yerli iş yazılım şirketi Logo vardır.

Sürdürülebilir Başarı

Sürdürülebilir Başarı

Logo Yazılım, bugüne kadar 200.000’in üzerinde firmanın büyüme yolculuğuna eşlik ederek sürdürülebilir başarının temellerini oluşturuyor.

Kurumsal Yönetim

Kurumsal Yönetim

Adil ve şeffaf bir yönetim anlayışını benimsemiş olan Logo’nun %66’sı halka açık ve 2000 yılında halka açılan ilk bilişim şirketi unvanına sahiptir.

Güçlü Ağ

Güçlü Ağ

Logo, ürün ve hizmetlerinde yenilikçilik ve yaratıcılığı artırarak, 4 farklı ülkede, 7 farklı noktada, 1.200’e yakın çalışanı, 800’ü aşkın iş ortağı ile hizmet vermektedir.

Logo Çözümleri Logo Detaylı Bilgi