Logo Yazılım küresel rekabeti hedefleyen KOBİ’ler için işletmelerinin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun iş çözümlerini üretmektedir. İşlerini yenilemek isteyen girişimciler pratik ve kolay kullanımlı Logo KOBİ Çözümleri ile profesyonel hayatta sağlam adımlar atarken, sağladığı yüksek performans ile de KOBİ'lerin katma değerini ve verimliliğini artırmaktadır. Geliştirilebilir modüler yapısı sayesinde işletmelerin büyümelerine uygun bir ortam sunan Logo KOBİ Çözümleri, düşük sahip olma maliyetleri ile farklı ölçekteki KOBİ’leri hedeflemektedir.

Logo Start

Logo Start

Logo Start ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Start iş yükünüzü hafifletirken sizin de tek bir yerden işletmeniz ile ilgili her detayı takip etmenizi ve karlılığınızı artırmanızı sağlar.

Logo Tiger 3 Enterprise

Logo GO3

Kişiselleştirilebilir, hızlı, sade ve pratik arayüzlü yepyeni bir platform GO 3 ile kusursuz entegrasyona sahip olan Logo Mind Jasper İş Zekası Çözümü ile farklı kaynaklardan elde edilen verileri detaylı analiz edebilirsiniz.

Logo Start Logo GO3